• Home
  • /MODA
  • /Pokaz mody młodego projektanta Łukasza Verra
Pokaz mody młodego projektanta Łukasza Verra

Pokaz mody młodego projektanta Łukasza Verra

Pokaz Łukasza Verra Kolekcja odzieży Łukasza Werry Kolekcja odzieży Łukasza Werry Kolekcja odzieży Łukasza WerryKatarzyna Obara wizażystka z Katarzyną WensierskąKatarzyna Obara wraz z modelkami VERRA FASHION SHOW W POP UP DITTA      ZIMMERMANN odbył się 25 września 2016

 25 września w showroomie Pop Up Ditta Zimmermann Łukasz Verra udowodnił, że moda to nie tylko ubrania, ale także rodzaj sztuki. Kreacje sygnowane nazwiskiem projektanta skradły serca  nie tylko wszystkim gościom obecnym na pokazie ale także tym którzy pragną być zauważeni w tłumie 

Najnowsza kolekcja Łukasza Verra to efekt ogromnej pracy, precyzji i niesamowitej dbałości o każdy detal. Kolekcja inspirowana Haute Couture jest wykonana z najwyższej jakości tkanin sprowadzanych z różnych zakątków świata., Projektant tworzył ją z myślą o kobietach, które są synonimem piękna , dobrego gustu i cenią sobie najwyższą jakość. Kreacje są spełnieniem marzeń nie jednej eleganckiej kobiety. Najnowsza kolekcja „VERRA INFINITY 2017” jest swoistą „zabawą design’em” projektanta w odniesieniu do klasyki. Połączeniem niestandardowych form z trenem… to ukłon w stronę Haute Couture z lat 20-stych XX wieku .

 

Łukasz Verra początkowo związany był z modą  w charakterze modela. Pojawiał się na światowych wybiegach, dzięki czemu miał okazję czerpać inspirację od wielkich projektantów co okazało się bardzo ważnym czynnikiem który wpływa na jego obecne pomysły i inspiracje.Obecnie powstała marka sygnowana nazwiskiem projektanta identyfikowana ze zmysłowością i elegancją, charakteryzująca się niezwykłą dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Projekty Łukasza Verry docenili m.in Adam Sztaba, Anna Oberc, Agnieszka Wielgosz oraz Michał Baryza. Kolekcję z 2016 roku sygnowały nazwiskiem wspaniałe damy Jolanta Kwaśnieska oraz Agata Młynarska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*